• Květen

  24

  2017
 • 7600
 • 2
Nový distributor střešní krytiny EKOternit v Hradci Králové

Nový distributor střešní krytiny EKOternit v Hradci Králové

STAVEBNINY odlišujícíse se nejen přístupem, ale i kvalitou materiálů.

Na samotném okraji Hradce Králové, kousek od intenzivních prací na sjezdu nové dálnice od Prahy, naleznete prodejnu a sklad, zkrátka stavebniny BPAS.CZ s.r.o. Na prodejně stavebnin také naleznete FASÁDNÍ A MÍCHACÍ CENTRUM, kde s Vámi zaměstnanci proberou výběr barev, vhodný typ materiálu a rádi s Vámi proberou i problematiku podkladů, izolantu a dalších souvisejících řešení. Na počkání Vám namíchají fasádní omítku, interiérovou a venkovní barvu, mozaikovou omítku (marmolit) dle vzorníku nebo speciální hmoty.

Jako stavebniny se snaží vždy pružně reagovat na přání zákazníků, z toho důvodu je dnes záběr sortimentu BPAS.CZ s.r.o. velmi široký. Z počáteční specializace především na hydroizolace, střešní krytiny, technické a tepelné izolace dnes BPAS.CZ s.r.o. dodává zákazníkům jak materiály běžných stavebnin, jako cihly a cement, přes izolace a krytiny, barvy, fasády, až po speciální hmoty a nátěry, chemii a další. Vždy dle požadavků zákazníka.

BPAS.CZ s.r.o. stavebniny poskytující odborné poradenství, výpočty spotřeb materiálu, cenové kalkulace i nová technická řešení. Zajišťují dopravu, různé varianty vykládky včetně časového harmonogramu dle potřeb stavebních prací.
Vše potřebné pro Vaše stavby či rekonstrukce naleznete na webových stránkách nebo v kamenné prodejně – Stavebniny Hradec Králové.
Těšíme se na Vás a případné dotazy či poptávky.
Stavebniny Hradec KrálovéBPAS.CZ s.r.o.

Otevírací doba:
Po – Pá: 7:00 – 16:00

E-mail: info@bpas.cz

Tel.: +420 603 340 540
Tel.: +420 602 719 740

Provozovna:
BPAS.CZ s.r.o.
Hřibsko 2
503 21 Stěžery

Místo pro Vaše komentáře a dotazy

Komentáře a dotazy vyřizujeme po-pá v pracovní době. Osobní údaje (jméno, e-mail) budou zpracovány pouze pro účely odpovědi a nebudou v systému uchovávány.

2 příspěvků

 • Hana Špačková
  30.7.2021, 13:25 odpovědět

  Dobrý den, dotazuji se na střešní asfaltový pás jako finální krytinu s břidličným posypem na přístavek rod. domku se šikmou střechou.Tloušťky 4,2 mm a délky 7,5 m. Prosím cenu a barvu. Potřebujeme kolem 90m2. Děkuji za odpověď.

  Hezký den Špačková

 • Alena Hlavatá
  26.2.2024, 11:40 odpovědět

  Dobrý den ,jak dlouho bych čekala na ekoternit 170m2 děkuji

KALKULÁTOR CENY

Vyzkoušejte náš kalkulátor a udělejte si předběžnou představu o ceně.

Vyzkoušet

LETÁK/KATALOG EKOTERNIT 2021

Vaše spokojenost – pod střechou Ekoternit…

Prohlédnout
Poslední novinky

MAPA POKRÝVAČŮ

Vyhledejte si na mapě naše prověřené pokrývače, kteří Vám pomohou střechu realizovat.

Přejít do mapy
© 2022 Ekologická střešní krytina EKOternit ® - součást skupiny Fortemix, s.r.o.