Plastová střešní krytina EKOternit

Dovolte nám představit Vám nabídku střešní krytiny EKOternit.

Plastová střešní krytina EKOternit je vyráběna z recyklovaného plastu. Díky tomu se naše střešní krytina vyznačuje vysokou odolností jak proti povětrnostním vlivům, tak i mechanickému poškození a je prakticky nerozbitná. Vstupní materiál (recyklovaný plast) v procesu výroby střešní krytiny dále zušlechťujeme přidáváním různých aditiv, které zaručují u výrobku stálobarevnost, ochranu před UV zářením a dlouhou životnost. Mimo jiné krytina EKOternit tlumí hluk, odolává slunci, větru, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot. Krytina se po položení na střechu vlivem tepla dotvaruje podle podkladu čímž se střeše dokonale přizpůsobí. Díky vysoké tvárnosti lze krytinu navíc velmi úspěšně použít u půlkulatých částí střech, kde se jinak používá oplechování.

Střešní krytina je vhodná na rodinné domy, pergoly, haly, garáže i průmyslové objekty. Svým vzhledem věrně imituje přírodní břidlici.

Video prezentace střešní krytiny

Druhy střešní krytiny EKOternit

Střešní krytinu dnes vyrábíme již ve čtyřech provedeních EB1,EB2, EB3, EB4. Jednotlivá provedení se liší rozměry, tvarem a hmotností.

Nový EKOternit EB1 – Výrazný vzorek

Jedinečné řešení pro ty, kteří upřednostňují klasický tvar střešní krytiny.  Tvarem vychází z České osvědčené tradice a patří mezi náš nejrozšířenější výrobek. Výrazný vzorek dodává střešní krytině oslňující vzhled. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Více info o krytině EB1

Nový EKOternit EB2 – Zvětšená velikost

Zvětšená verze krytiny EB1 se stejným oslňujícím vzhledem. Tento vzor se liší od EB1 především svou velikostí a hmotností. Tvarem taktéž vychází z české osvědčené tradice a spolu s EB1 patří mezi náš nejrozšířenější výrobek. Skvěle se hodí jako náhrada starých vysloužilých střešních šablon stejného tvaru.

Více info o krytině EB2

EKOternit EB3 – Premium tradiční obdélník

Tato krytina propůjčí vaší střeše nadčasový vhled. Jedná se o působivé řešení pro novostavby a moderní rodinné domy. Toto provedení ocení každý zákazník, který chce pro svůj dům víc a to za použití přiměřených finančních prostředků. EKOternit Premium EB3 tradiční obdélník zcela vyniká v hodnocení poměru cena/výkon.

Více info o krytině EB3

EKOternit EB4 – Premium šupina

Tento náš výrobek vás zcela ohromí způsobem jakým věrně imituje přírodní břidlici. Je vhodná vždy, když je potřeba dodat střeše nádech starých časů. EKOternit Premium EB4 šupina vykouzlí úžasný vzhled na všech historických budovách, roubených staveních, altánech či na památkových objektech.

Více info o krytině EB4

Hlavní přednosti plastové krytiny

Záruka 22 let
Poskytujeme záruku 22 let.

Pěkný vzhled
EKOternit imituje přírodní břidlici.

Bezúdržbová
Není potřeba dalšího ošetření.

Lehká
Nezatěžuje zbytečně krovy.

Stálobarevná
Krytina je odolná vůči UV záření.

Nerozbitná
Krytina je stále pružná a pochůzná.

Technické vlastnosti krytiny EKOternit

Požární odolnost skupina E
Životnost je předpokládaná vysoká životnost a to více jak 30 let
Minimální sklon střechy 20° - 25°
Použitelnost veškeré celobedněné střešní konstrukce
Barva černá/antracit

Realizace

Typy střešní krytiny

KALKULÁTOR CENY

Vyzkoušejte náš kalkulátor a udělejte si předběžnou představu o ceně.

Vyzkoušet

Likvidace eternitu EKOLSAN

© 2020 Ekologická střešní krytina EKOternit ® - součást skupiny Fortemix, s.r.o.