• Říjen

    13

    2022
  • 1529
  • 0

Jak je to s naši ekologickou střešní krytinou?

Ekologický Ekoternit? Plastová střešní krytina? Divíte se, jak můžou být tyto pojmy spojovány? Vysvětlíme Vám, jak to s naši plastovou, a přesto ekologickou střešní krytinou je.
Ekologie je pojem, který se v dnešní době skloňuje ve všech pádech. Společnost Fortemix se dlouhodobě o toto téma zajímá a na mnoha úrovních se podílí na udržitelnosti. U produktů značky Ekoternit tomu není jinak. Už 15 let vyrábíme střešní krytinu, která je svými vlastnostmi jedinečná. Má dlouhou životnost, oproti jiným krytinám je výrazně lehčí, v porovnání s plechovou střechou velmi odolná a v porovnání s pálenou taškou cenově dostupná.

Materiál, ze kterého naši krytinu vyrábíme je PVC a PP. Při jejich výrobě však nevyprodukujeme ani 1 kg nového plastu. Veškerý materiál pochází z recyklátu a díky tomu dáváme materiálům nový život. Nepřispíváme tedy k množství plastu na naší planetě, naopak pomáháme tomu, aby plast nekončil na skládkách, v přírodě nebo ve spalovnách, ale aby sloužil dalších několik desítek let. Jsme hrdí na to, že takový produkt vyrábíme a věříme, že i naši zákazníci mají dobrý pocit nejen z toho, že zvolili ten správný produkt pro novou střechu, ale zároveň se společně s námi podílejí na záchraně planety.

 

KALKULÁTOR CENY

Vyzkoušejte náš kalkulátor a udělejte si předběžnou představu o ceně.

Vyzkoušet

LETÁK/KATALOG EKOTERNIT 2021

Vaše spokojenost – pod střechou Ekoternit…

Prohlédnout
Poslední novinky

MAPA POKRÝVAČŮ

Vyhledejte si na mapě naše prověřené pokrývače, kteří Vám pomohou střechu realizovat.

Přejít do mapy
© 2022 Ekologická střešní krytina EKOternit ® - součást skupiny Fortemix, s.r.o.