• Červen

  2

  2018
 • 2195
 • 1
EKOternit a FORTEMIX

EKOternit a FORTEMIX

Vážení obchodní přátelé,

s radostí Vám oznamujeme, že jsme se od 1. 6. 2018 stali součástí skupiny firem FORTEMIX, které se již několik let věnují vstřikování PVC a výrobě různých stavebních materiálů. Celkově nyní skupina zaměstnává přes 70 lidi a působí ve 24 zemích.

Díky Vaší letošní navýšené poptávce budeme letos významně investovat do nových výrobních kapacit, ale také výzkumu a vývoje. Díky inovacím, důslednému přístupu a spolehlivosti se jistě s Vaší pomocí staneme leaderem v oblasti výroby a prodeje plastových krytin.

Bližší informace Vám byly zaslány na Vaše kontaktní údaje.

Místo pro Vaše komentáře a dotazy

Komentáře a dotazy vyřizujeme po-pá v pracovní době. Osobní údaje (jméno, e-mail) budou zpracovány pouze pro účely odpovědi a nebudou v systému uchovávány.

1 Text

 • Jiří Ježek
  9.12.2019, 14:09 odpovědět

  Dobrý den,
  obracím se na vás s prosbou o zaslání listového katalogu vámi vyráběné střešní krytiny a jejích doplňků, včetně uvedení technických a cenových údajů a doporučené skladby střechy s vaší krytinou. Pokud by bylo možné, uvítal bych zaslání vzorku 1 ks šablony EB 2 (415×415 mm), což je v okolí mého působiště (Královéhradecký kraj, okr. Rychnov n. Kněžnou) nejběžnější rozměr jko náhrada za eternitové šablony 400 x 400 mm. V případě kladného vyřízení děkuji za ochotu.
  S přáním hezkého dne
  ing. Jiří Ježek
  projektová činnost
  Trávnická 192
  Kostelec n. Orlicí
  517 41

KALKULÁTOR CENY

Vyzkoušejte náš kalkulátor a udělejte si předběžnou představu o ceně.

Vyzkoušet
Poslední novinky
Likvidace eternitu EKOLSAN
© 2020 Ekologická střešní krytina EKOternit ® - součást skupiny Fortemix, s.r.o.