• Květen

    23

    2024
  • 119
  • 0
Proč zvolit plastovou střešní krytinu Ekoternit?

Proč zvolit plastovou střešní krytinu Ekoternit?

Plánujete rekonstrukci střechy a hledáte ideální řešení, které by splňovalo všechny vaše požadavky? Představujeme vám plastovou střešní krytinu Ekoternit – moderní, cenově dostupnou a vysoce kvalitní volbu, která nabízí mnoho výhod oproti tradičním materiálům.

Lehčí než tradiční materiály

Jednou z hlavních výhod plastové střešní krytiny Ekoternit je její nízká hmotnost. 1 m² krytiny váží jen 5,88 kg! Při průměrné střeše okolo 140 m² to znamená úsporu více než 5000 kg oproti keramické tašce.

Díky tomu je tato krytina ideální pro rekonstrukce starších budov, protože často není nutné zesilovat stávající konstrukci střechy. Lehkost materiálu také usnadňuje a zrychluje instalaci, což může znamenat nižší náklady na práci.

Řada EB1 EB2 EB3 EB4 Strong EB2
Hmotnost (kg/ks) 0,77 1,35 1,00 0,77 0,70
Plošná hmotnost (kg/m2) 7,30 ± 0,35 8,60 ± 0,35 7,30 ± 0,35 7,30 ± 0,35 5,80 ± 0,20

Barevné varianty

Ekoternit se odlišuje od konkurence nabídkou barevných variant. Krytinu nabízíme v oblíbená černé, moderní graphitové a šedé nebo v tradiční červené barvě. Ať už preferujete tradiční barvy nebo moderní odstíny pro jedinečný vzhled vaší střechy, s Ekoternitem můžete vaši střechu sladit s fasádou a celkovým designem vašeho domu.

Rychlá dostupnost

Naše plastová střešní krytina Ekoternit je k dodání do 14 dnů od objednání. Nemusíte tak dlouho čekat na dodávku materiálu a můžete se rychle pustit do rekonstrukce střechy. Díky vysokým poptávkám jsme navýšili výrobní kapacity a krátká dodací lhůta je nyní jedním z našich největších benefitů, který ocení zejména ti, kdo potřebují rychlé řešení.

Vhodná na laťování

V našem portfoliu střešních krytin najdete krytinu Ekoternit STRONG EB2, která je díky své konstrukci a lehkosti vhodná pro instalaci na laťován. Jedná se o pevnější a odlehčenou variantu tradiční krytiny Ekoternit EB2. To znamená, že je ideální pro renovace starších střech, kde může být problémem vysoká hmotnost tradičních střešních krytin. Navíc montáž na laťování je jednoduchá a rychlá, což opět snižuje náklady na instalaci.

Cenově dostupná kvalita

Ekoternit nabízí vysokou kvalitu za příznivou cenu. Díky moderním výrobním postupům a použití kvalitních materiálů získáte střešní krytinu, která je odolná proti povětrnostním vlivům, UV záření a mechanickému poškození. Plastová krytina je navíc bezúdržbová, což znamená další úsporu peněz a času v dlouhodobém horizontu.

Ekologický aspekt

Výroba naší plastové střešní krytiny Ekoternit je šetrná k životnímu prostředí. Používáme recyklovatelné materiály a moderní výrobní technologie, které minimalizují ekologickou stopu. Díky tomu můžete mít nejen krásnou a funkční střechu, ale také přispět k ochraně životního prostředí.

Zvuková izolace

PVC krytiny Ekoternit poskytují zvukovou izolaci. Na rozdíl od některých typů krytin tlumí dopadající déšť a místo hlučného bubnování kapek tak slyšíte jemnější šumění. Tuto vlastnost jsme otestovali také hlukoměrem a naměřili jsme 40 decibelů. To je hodnota, která se ztratí v běžném domácím šumu nebo v tichém rozhovoru, zatímco jiné střechy dosahují až 60 dB.

Střešní krytina ekoternit

Závěr

Plastová střešní krytina Ekoternit je ideální volbou pro všechny, kdo hledají lehkou, odolnou a esteticky přitažlivou střechu. S naším výběrem barev, rychlou dodací lhůtou, snadnou instalací na laťování a cenovou dostupností je Ekoternit skvělou volbou nejen pro rekonstrukce ale i novostavby. Navštivte naše webové stránky a objevte více o našich produktech a jejich výhodách.

Pokud uvažujete o střeše Ekoternit a chtěli byste vidět jak vypadá ve skutečnosti, podívejte se na naše realizace.

Sledujte nás na facebooku a instagramu a podívejte se také na naše videa na YouTube.

KALKULÁTOR CENY

Vyzkoušejte náš kalkulátor a udělejte si předběžnou představu o ceně.

Vyzkoušet

LETÁK/KATALOG EKOTERNIT 2021

Vaše spokojenost – pod střechou Ekoternit…

Prohlédnout
Poslední novinky

MAPA POKRÝVAČŮ

Vyhledejte si na mapě naše prověřené pokrývače, kteří Vám pomohou střechu realizovat.

Přejít do mapy
© 2022 Ekologická střešní krytina EKOternit ® - součást skupiny Fortemix, s.r.o.